W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy katalog gotowych rozwiązań drzwiowych. W niniejszej broszurze postaramy się przybliżyć charakter każdego z nich.
Naszą ofertę podzieliliśmy na pięć głównych linii stylistycznych, w skład których wchodzą modele cieszące się największym zainteresowaniem naszych odbiorców.

Wyjątkowa stylistyka w oparciu o detale

Nasi projektanci dopracowali charakter każdego z modeli drzwi odpowiednio komponując ze sobą m.in.. trzy elementy: filong, listwę ozdobną oraz opaskę.

FILONG

Nasze drzwi wykonujemy w całości z Wypełnia pola w przestrzeniach między elementami konstrukcyjnymi. Jego podstawowa grubość to 32 mm. Filong możemy zastąpić szybą, zawsze laminowaną folią, zapewniającą bezpieczeństwo i trwałość.

LISTWA

Listwowanie poszczególnych pól wpływa na końcowy charakter skrzydeł drzwiowych. W naszej ofercie znajdziesz modele drzwi z listwami w różnych stylistykach- od bogatych w zdobienia po minimalistyczne. Wykonujemy je w całości z drewna litego.

OPASKA

Opaska jest obramowaniem dla Twoich drzwi. Oprócz funkcji technicznej ma olbrzymi wpływ na wygląd wnętrza- dopełnia i domyka stylistykę drzwi.