Nasze drzwi zewnętrzne wykonujemy na podstawie opracowanych przez nas profili stylistycznych jak również projektów odtworzeniowych historycznej stolarki. Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie podnieść wybrane parametry fizyczne drzwi zewnętrznych.

Gwarancja najwyższej jakości w standardzie

Materiał

Nasze drzwi wykonujemy w całości z drewna litego, które pokrywamy w zależności od projektu- obłogiem lub płytą HDF. Wykorzystujemy standardowo drewno sosnowe. Na specjalne życzenie możemy wykonać drzwi w innych gatunkach, takich jak: dąb, jesion, buk lub modrzew.

Konstrukcja

Naturalny materiał jakim jest drewno, wymaga zastosowania niezwykle trwałych i solidnych rozwiązań technologicznych. Głównym elementem konstrukcji drzwi jest rama składająca się z dwóch ramiaków pionowych- zamkowego i zawiasowego, oraz ramiaków poziomych. Dzięki wykorzystaniu sprawdzonej, historycznej technologii łączeń poszczególnych elementów ramy jesteśmy w stanie zagwarantować niezwykłą trwałość naszych wyrobów.

Wymiary

Nasi klienci często poszukują odpowiednich drzwi o zwiększonej, niestandardowej wysokości. Nasza oferta zakłada możliwość zamówienia drzwi o wysokości nawet powyżej 230 cm.

Ościeżnica

Nasze drzwi osadzamy zawsze na ościeżnicach blokowych, ponieważ gwarantuje to solidność i niezawodność konstrukcji.