fbpx

O NAS

NATURALNOŚĆ

TWORZY PIĘKNO

Wierzymy, że w każdym materiale ukryte jest naturalne piękno, którego nie trzeba stwarzać na nowo. Wystarczy je odkryć i odpowiednio pielęgnować. Nasze projekty idą w zgodzie z materiałem, bo rozumiemy istotę drewna. Uważamy, że to co naturalne jest najszlachetniejsze.

zdj4
_V5A7811

ORYGINALNOŚĆ

WYCHODZI OD NAS,
A NIE Z ZEWNĄTRZ

Tworzymy własny design. Inspirujemy się trendami, historycznym dorobkiem projektowym, ponad wszystko poszukujemy oryginalnych rozwiązań. Nie kopiujemy gotowych projektów.

FUNKCJONALNOŚĆ

NA PIERWSZYM MIEJSCU CZŁOWIEK

Tworzymy meble uniwersalne oraz trwałe, tak, aby mogły służyć przez lata. Starannie dobieramy materiał, okucia i stale udoskonalamy nasze projekty. Chcemy, aby nasze meble przede wszystkim były funkcjonalne i jak najlepiej służyły naszym klientom w codziennym życiu.

zdj2

UNIKATOWOŚĆ

ZOSTAŃ WŁAŚCICIELEM
WYJĄTKOWEGO
EGZEMPLARZA

Niepowtarzalny charakter drewna sprawia, że żaden z naszych produktów nigdy nie jest taki sam. Nasza produkcja ma charakter małoseryjny, oparty na umiejętnościach rzemieślniczych stolarzy. Każdy mebel wychodzi spod rąk innego rzemieślnika, co również nadaje naszym produktom unikatowego charakteru.

DOŚWIADCZENIE

SPRAWIA, ŻE STAJEMY
SIĘ SILNIEJSI

Nasza stolarnia funkcjonuje już od przeszło 35 lat. Przez te lata zrealizowaliśmy tysiące zamówień i zebraliśmy ogromne doświadczeń w zakresie produkcji mebli oraz drzwi. Stawiamy na tradycyjne, sprawdzone przez lata metody tworzenia i precyzję wykonania. Cieszymy się, że nasze umiejętności możemy teraz wykorzystać, by tworzyć dla Państwa te wyjątkowe meble.

zdj3
7

PASJA

JEST SKŁADOWĄ
KAŻDEGO DZIEŁA

Jesteśmy zespołem złożonym z architektów, rzeźbiarzy oraz mistrzów rzemiosła stolarskiego. Tworzenie mebli daje nam przede wszystkim ogromną radość i satysfakcję. Staramy się, aby każdy mebel był małym dziełem sztuki, zarówno pod względem koncepcji, jak i wykonania.

Krzesła
7
Mebel o wielu twarzach – znajdź mu nową rolę. Mogł...
Regały
3
Trzymaj to, co ważne zawsze pod ręką (lub półką)....
Biurka
10
Wybierz mebel, przy którym powstaną genialne pomys...
Stoły
6
To serce każdego domu – tu tworzy się Twoja histor...
You can`t add more product in compare