fbpx

Dokonując zakupów w naszym sklepie Modernoff Meble masz do wyboru dwie wygodne formy płatności: Przelewy24 oraz przelew na konto banku.

Każda z form płatności jest w pełni bezpieczna.


PŁATNOŚĆ ZA POŚREDNICTWEM SERWISU PRZELEWY24

Płatności internetowe dokonywane są przy użyciu bezpiecznego połączenia i szyfrowania ssl, za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl. 

W przypadku kiedy z jakiegoś powodu nie otrzymasz od nas opłaconego zamówienia, lub w trakcie procedury zwrotu lub reklamacji, serwis Przelewy24 staje się stroną w postępowaniu, co również gwarantuje bezpieczeństwo Twoich zakupów.

Przelewy24 oferują wiele rodzajów płatności. Najpopularniejsze zamieszczono poniżej:

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM TRADYCYJNYM

Wybór płatności przelewem tradycyjnym nieznacznie wydłuża czas samej realizacji przelewu. Po dokonaniu wyboru tej formy płatności, otrzymasz dane niezbędne do wykonania przelewu na stronie swojego banku: nazwę, numer konta, sugerowany tytuł przelewu (numer zamówienia). Należy jednak pamiętać, że księgowanie tego typu przelewów najczęściej przypada na kolejny dzień roboczy i to od następnego dnia liczyć się będzie czas realizacji zamówienia. W przypadku korzystania z przelewu tradycyjnego, właściwa kwota zostanie pobrana w momencie realizacji przelewu przez bank. Na przelew czekamy do 7 dni roboczych, po tym czasie zamówienie jest anulowane.

Dane do przelewu:

ECO ABI Ewa Fabińska
ul. Grota Roweckiego 55
15-174 Białystok
NIP 542-010-20-98
Nr rachunku: 32 1750 0009 0000 0000 0223 8764

W treści tytułu płatności prosimy podać numer zamówienia.

You can`t add more product in compare