Nasza misja i wizja

Jesteśmy producentem drzwi, zabudów meblowych
pod wymiar oraz autorskich mebli wolnostojących.

Naszą misją jest realizacja wyjątkowych projektów drzwi i mebli, ze zwróceniem szczególnej uwagi na wytrzymałość, trwałość i staranność ich wykonania, oraz otoczenie klienta wsparciem na każdym etapie świadczenia usługi. Uważamy, że nie ma jednego właściwego stylu. Cenimy w ludziach różnorodność i zawsze przykładamy ogromnych starań do realizacji ich wymarzonych projektów- od minimalistycznych, po bogatych w zdobienia. Chcemy być marką kojarzoną z wysoką JAKOŚCIĄ dopracowania, TRWAŁOŚCIĄ produktów oraz ciekawym i stylowym DESIGNEM widocznym w autorskich rozwiązaniach konstrukcyjnych oraz detalach.

HISTORIA

Nasza stolarnia funkcjonuje już od przeszło 38 lat.

Jej początki sięgają 1983 roku, kiedy to rozpoczęła działalność jako zakład produkcji pomocniczej przy firmie deweloperskiej. Od tego momentu przechodziliśmy przez różne kategorie działalności produkcyjnej: od mebli wolnostojących produkowanych na eksport po nietypowe elementy wykończenia wnętrz. Zrealizowaliśmy tysiące zamówień i zebraliśmy ogrom doświadczeń w zakresie produkcji mebli oraz drzwi. Przyczyniło się to do podjęcia decyzji o stworzeniu marki drzwiowej Modernoff, którą w późniejszych latach uzupełniliśmy pod profilem realizacji kompleksowych zabudów meblowych oraz autorskich mebli wolnostojących.

Nasze biuro projektowe i zakład produkcyjny są częścią grupy firmy deweloperskiej Eco Classic

Czym się zajmujemy

Obecnie marka Modernoff specjalizuje się w kompleksowych realizacjach wnętrz, drzwi oraz autorskich mebli wolnostojących z drewna litego. Stawiamy na tradycyjne i sprawdzone przez lata metody tworzenia i precyzję wykonania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY OTRZYMAĆ OFERTĘ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY OTRZYMAĆ OFERTĘ