Naszym głównym zakresem działalności jest kompleksowa realizacja projektów wnętrz w zakresie zabudów meblowych pod wymiar oraz dodatkowych elementów wykończenia wnętrz.
Nasze realizacje charakteryzują się, precyzją wykonania, oraz dopracowanymi detalami. Realizujemy również projekty wymagające niestandardowych rozwiązań konstrukcyjnych.

1

Zapytanie

Zapytanie

Naszą współpracę rozpoczynamy od rozmowy z klientem w celu weryfikacji projektu oraz jego oczekiwań i potrzeb. Na tym etapie służymy odpowiednim doradztwem technologicznym.

2

Oferta

Oferta

Przygotowana przez nas wycena zawsze zawiera klarowne informacje na temat jej składowych. Na życzenie klienta przekazujemy wstępne informacje o terminach oraz propozycje rozwiązań mających na celu modyfikację kosztów.

3

Akceptacja

Akceptacja

Po zaakceptowaniu oferty i możliwym określeniu szczegółów techniczno- materiałowych, przystępujemy do sporządzenia oraz podpisania klarownej umowy.

4

Realizacja

Realizacja

Na tym etapie rozpoczynamy właściwe prace projektowe takie jak pomiar i opracowanie technologiczne oraz przystępujemy do realizacji zamówienia na produkcji. Dokonujemy również ponownej weryfikacji projektu i w razie potrzeby wprowadzamy niezbędne zmiany.

5

Montaż

Montaż

Nasze produkty zawsze starannie sprawdzamy pod kątem jakości wykonania oraz odpowiednio pakujemy do transportu. Jeśli jest taka potrzeba, starannie zabezpieczamy miejsce montażu, tak by nie uszkodzić innych elementów wykończenia. Jednym z ostatnich etapów współpracy z klientem jest odbiór prac oraz przekazanie gwarancji i instrukcji użytkowania produktu.

Gwarancja najwyższej jakości w standardzie

Sprawdzone materiały

Najczęściej wykorzystujemy jakościowe płyty meblowe, stolarskie lub MDF z obniżonym stężeniem formaldehydów oraz naturalne obłogi i forniry. Zawsze wybieramy półprodukty czołowych Europejskich i Polskich producentów.

Niestandardowe realizacje

Specjalizujemy się w trudnych i skomplikowanych technologicznie projektach.

Kompleksowość

Współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami – ślusarzami, tapicerami, kamieniarzami oraz szklarzami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową realizację projektu.