Jesteśmy bardzo kreatywnym zespołem, dlatego zmotywowani potrzebą twórczej realizacji postanowiliśmy uruchomić projekt autorskich mebli wolnostojących z drewna litego. To co wyróżnia nasze meble to nowoczesny i nietypowy design oraz skupienie uwagi na piękno naturalnego materiału jakim jest drewno. W ofercie można znaleźć m.in. stoły, krzesła, regały i biurka.

ZOBACZ NASZ KATALOG ONLINE

Naturalność

Wierzymy, że w każdym materiale ukryte jest naturalne piękno, którego nie trzeba stwarzać na nowo. Wystarczy je odkryć i odpowiednio pielęgnować. Nasze projekty idą w zgodzie z materiałem, bo rozumiemy istotę drewna. Uważamy, że to co naturalne jest najszlachetniejsze.

Oryginalność

Tworzymy własny design. Inspirujemy się trendami, historycznym dorobkiem projektowym, ponad wszystko poszukujemy oryginalnych rozwiązań. Nie kopiujemy gotowych projektów.

Funkcjonalność

Tworzymy meble uniwersalne oraz trwałe, tak, aby mogły służyć przez lata. Starannie dobieramy materiał, okucia i stale udoskonalamy nasze projekty. Chcemy, aby nasze meble przede wszystkim były funkcjonalne i jak najlepiej służyły naszym klientom w codziennym życiu.

Unikatowość

Niepowtarzalny charakter drewna sprawia, że żaden z naszych produktów nigdy nie jest taki sam. Nasza produkcja ma charakter małoseryjny, oparty na umiejętnościach rzemieślniczych stolarzy. Każdy mebel wychodzi spod rąk innego rzemieślnika, co również nadaje naszym produktom unikatowego charakteru.